2. Charitativní běh

 

 

Charitativní běh pro Klíček je určen pro všechny věkové kategorie, běžce i neběžce, dokonce i naše čtyřnohé psí mazlíčky. Kategorie Speciál je určena výhradně dětem se speciálními vzdělávacími potřebami. Na své si přijde úplně každý … kromě sportovního odpoledne Vás čeká zajímavý zábavný program – malování na obličej, jízda na konících, DJ a soutěže pro nejmenší účastníky, pro dospělé ukázka pětiboje a prezentace sportovních klubů na území města Karviná. Drobné dárečky máme připraveny pro všechny malé účastníky závodu. Ocenění tří nejrychlejších závodníků J Akce se koná u příležitosti oslav 100 let sportu v Karviné. Tak neváhejte a registrujte se na www.karvinarun.cz. Užijte si rodinné odpoledne nabité pohybem, energií a zábavou pro celou rodinu. Těšíme se na startovní čáře :-)

 

Pro koho se běh pořádá?

MŠ Klíček navštěvují děti se speciálními vzdělávacími potřebami … děti s těžkými vadami řeči, sluchu a zraku, děti s mentálním a tělesným postižením, děti s autismem a kombinovanými vadami. Celý výtěžek akce poputuje do MŠ Klíček na rekonstrukci školní zahrady – odstranění nevyhovujících herních prvků a vybavení zahrady novými herními prvky, které budou přínosem pro rozvoj tělesných dovedností a schopností našich dětí.

 

Důležité odkazy

 
 

Registrace

www.karvinarun.cz

 

Fb stránky

www.facebook.com/KarvinaRUN/ 

 
 

MŠ Klíček

www.klicek-skolka.cz

Hlavní sponzoři

 
 

Velké díky patří všem sponzorům, kteří akci finančně podpořili, ať finančními prostředky na samotný běh, nebo finanční částkou, kterou se navýší výtěžek z běhu:

 

Celý výtěžek z běhu poputuje na rekonstrukci školní zahrady - nové herní prvky :-) 

 

 

!!! JMÉNEM CELÉ ŠKOLIČKY MOC DĚKUJEME !!!