Výjezdové lyžování - aktuální info a fotogalerie

Den první

První den mají naše děti úspěšně za sebou. Všechny děti to krásně zvládly a nyní již očekáváme jejich návrat do Klíčku.

 
Den druhý
 
Děti již lyžují ve skupinkách a učí se základy, které poté budu moci dále rozvíjet a zdokonalovat.
 
Postupně si zvykaji na lyžařské boty i lyže, jde jim to parádně! Někdy se jim sice zda, že je toho na ně moc, ale jsou to naši šikulové a snaží se, co jim síly stačí. Určitě vám o tom doma vyprávějí! Občas sice nastane malá nehoda v podobě pádu, nebo nechuť se posouvat dál, ale instruktoři a paní učitelky jim dávají motivaci, aby se dal tak hezky snažily.
 
Dnes přinášíme i pár kratičkých videí.
 
 
Den třetí
 
POZOR HLÁŠENÍ ... VÝJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ
Z důvodu nepříznivé předpovědi na zítřejší den se lyžování VE ČTVRTEK RUŠÍ ... dle aktuálních informací páteční závěrečné lyžování s ukázkou pro rodiče proběhne dle plánu.
 
Ukázka lyžařských dovedností našich dětí proběhne V PÁTEK 18. 2. cca od 9.30h.
 
Přijďte své děti povzbudit a podpořit :-)
 
Do fotogalerie byly přidány fotečky a krátká videa z dnešního dne :-)
 
 
Den čtvrtý
 
Kvůli nepříznivému počasí se tento den výjezdové lyžování nekonalo.
 
 
Den pátý
 
Posledních pár fotek z dnešního lyžování.
 
Napřed děti chvíli ještě trénovaly na svahu, aby pak u závodu předvedly to nejlepší. Po svačině děti sebraly všechnu svou energii a ukázaly rodičům, co se za ten necelý týden naučily.
 
Slalom se všem dětem vydařil a na konci je čekalo překvapení v podobě diplomu a malé odměny za tu velkou dřinu. Všechny děti vyhrály krásná první místa a jistě si na tyto chvíle rády někdy vzpomenou.
 
Děkujeme Malina Ski School, lyžařském areálu Bukovec, a restauraci Pod Kympóm za poskytnutí zázemí.
 
Budeme doplňovat v průběhu celého týdne

 

NAŠE TŘÍDY

Kdo jsme ...

Organizace Mateřská škola Klíček je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem, je to škola zřízena podle §16 odst. 9 Školského zákona. Vzdělávají se v ní děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Naši MŠ navštěvují děti s vadami řeči, zraku, sluchu, děti s tělesným postižením a děti s mentálním postižením. Od září 2015 máme dvě speciální třídy pro děti s autismem a kombinovaným postižením.

Naše vize ...

Speciálně pedagogickou činností rozvíjet samostatnou, zdravě sebevědomou a tvůrčí osobnost schopnou vidět a vnímat svět v jeho pestrosti a změnách. Pomocí speciálně pedagogických činností předcházet vzniku defektivity, podporovat zdravý růst a vývoj dítěte. Naše koncepce je směřována k tomu, aby děti se zdravotním postižením získaly v MŠ dobré základy do života i pro další vzdělávání, aby byly schopny s uspokojením zvládat další životní a vzdělávací etapy. Naším cílem je zajistit všem dětem ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj, vytvořit prostředí plné pohody a klidu.

O třídách ...

Mateřská škola Klíček má 5 tříd pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - navštěvují nás dětí s mírou podpůrných opatření 3. - 5. stupně (děti se závažnými vadami řeči, zraku, sluchu, děti s postižením mentálním, tělesným, děti s postižením kombinovaným). Máme otevřeny dvě speciální třídy pro děti s autismem. Děti mají možnost účastnit se různých zájmových terapií a netradičních terapeutických technik (zooterapie, jízda na koni, saunování …)